rsi macd stoch Uyumsuzlukları Karşılaştırma

Ana Sayfa Forumlar Akademi Lise rsi macd stoch Uyumsuzlukları Karşılaştırma

Bu konu 2 yanıt ve 2 izleyen içeriyor ve en son maxim_ilyan maxim_ilyan tarafından 2 ay 1 hafta önce tarihinde güncellendi.

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Yazar
  Yazılar
 • #7699
  maxim_ilyan
  maxim_ilyan
  Üye
  Rütbe Ahtapot Image Icon
  Ahtapot

  Btc normal boğa uyumsuzluğu vermiş fakat macd rsi’den bence daha belirgin şekilde uyumsuzluğu göstermiş. İkinci grafikte ise kırılım safhasını en iyi rsi’nin göstermiş olduğunu görmekteyim. Şunu anlıyorum ki Çoklu indikatör teyidi almak bunun için gerekli. Her bölgede trend kırılımı için benzer özellikler gösterir mi bilemiyorum. Ama bu grafikte macd ve stochastikten ziyade kırılımın en erken rsi de gerçekleştiğini gözlemliyorum. Eksiklerim olabilir nihayetinde akademide öğrenciyim belirtirseniz sevinirim.

  • Bu konu 2 ay 1 hafta önce önce maxim_ilyan maxim_ilyan tarafından değiştirildi. Sebep: resim bmp yüklenemedi
  Attachments:
  You must be logged in to view attached files.
  #7703
  bayram33
  bayram33
  Üye
  Rütbe Yengeç Image Icon
  Yengeç

  hocam destek noktalarını güzel yakalamışsınız. indikatörler de güzel göstermiş. uyumsuzluk olarak stoch eklememişsiniz. onu da ekleseniz güzel olacakmış. analizlerinizden daha fazla faydalanmak isteriz. elinize emeğinize sağlık.

  #7714
  maxim_ilyan
  maxim_ilyan
  Üye
  Konu Sahibi
  Rütbe Ahtapot Image Icon
  Ahtapot

  Sağolun hocam ilkinde stoch eklemedim evet sanırım gerek görmedim. Macd her iki indikatörden de daha belirgin sanırım. Kırılımda da Rsi ön planda. Ama tersi durumdaki örnekleri olursa bu başlık altında paylaşılırsa istifade ederiz.

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

error: Uyarı: Korumalı içerik!

Üye girişi yaparak ders ve kurs takibi yapabilir, sınavlardan faydalanabilir, Akademiyi tüm fonksiyonlarıyla kullanabilirsiniz.

Ayrıca forumda paylaşımda bulunabilir, trail stop loss botunu kullanabilir ve yine daha bir çok olanaktan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.