rsi macd stoch Uyumsuzlukları Karşılaştırma

Ana Sayfa Forumlar Akademi Lise rsi macd stoch Uyumsuzlukları Karşılaştırma

Bu konu 2 yanıt ve 2 izleyen içeriyor ve en son maxim_ilyan maxim_ilyan tarafından 1 hafta önce tarihinde güncellendi.

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Yazar
    Yazılar
    maxim_ilyan
    maxim_ilyan
    Üye
    Rütbe Kılıç Balığı Image Icon
    Kılıç Balığı

Btc normal boğa uyumsuzluğu vermiş fakat macd rsi’den bence daha belirgin şekilde uyumsuzluğu göstermiş. İkinci grafikte ise kırılım safhasını en iyi rsi’nin göstermiş olduğunu görmekteyim. Şunu anlıyorum ki Çoklu indikatör teyidi almak bunun için gerekli. Her bölgede trend kırılımı için benzer özellikler gösterir mi bilemiyorum. Ama bu grafikte macd ve stochastikten ziyade kırılımın en erken rsi de gerçekleştiğini gözlemliyorum. Eksiklerim olabilir nihayetinde akademide öğrenciyim belirtirseniz sevinirim.

• Bu konu 1 hafta 2 gün önce önce maxim_ilyan maxim_ilyan tarafından değiştirildi. Sebep: resim bmp yüklenemedi
    Ekler:
    You must be logged in to view attached files.
    bayram33
    bayram33
    Üye
    Rütbe Yengeç Image Icon
    Yengeç

hocam destek noktalarını güzel yakalamışsınız. indikatörler de güzel göstermiş. uyumsuzluk olarak stoch eklememişsiniz. onu da ekleseniz güzel olacakmış. analizlerinizden daha fazla faydalanmak isteriz. elinize emeğinize sağlık.

maxim_ilyan
    maxim_ilyan
    Üye
    Konu Sahibi
    Rütbe Kılıç Balığı Image Icon
    Kılıç Balığı

Sağolun hocam ilkinde stoch eklemedim evet sanırım gerek görmedim. Macd her iki indikatörden de daha belirgin sanırım. Kırılımda da Rsi ön planda. Ama tersi durumdaki örnekleri olursa bu başlık altında paylaşılırsa istifade ederiz.

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

error: Uyarı: Korumalı içerik!

Üye girişi yaparak ders ve kurs takibi yapabilir, sınavlardan faydalanabilir, Akademiyi tüm fonksiyonlarıyla kullanabilirsiniz.

Ayrıca forumda paylaşımda bulunabilir, trail stop loss botunu kullanabilir ve yine daha bir çok olanaktan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.