You dont have javascript enabled! Please download Google Chrome!

Grafik çizim programları

Ana Sayfa Forumlar Genel Şikayet, Görüş ve Öneriler Grafik çizim programları

Etiket: ,

Bu konu 7 yanıt ve 6 izleyen içeriyor ve en son Apotheosis Apotheosis tarafından 2 ay 3 hafta önce tarihinde güncellendi.

8 yazı görüntüleniyor - 1 ile 8 arası (toplam 8)
  • Yazar
    Yazılar
    Adler
    Adler
    Üye
    Rütbe Yengeç Image Icon
    Yengeç

Arkadaşlar merhaba, grafik çizimi ile ilgili güzel program önerisi olan herkesi bu programları bizimle paylaşmaya davet ediyorum. Benim ilgilendiğim platformlar ANDROİD ve WİNDOWS.

Şimdiden teşekkür ederim.

iso41
    iso41
    Üye
    Rütbe Poseidon Image Icon
    Poseidon

Sorunuza cevap verebilmek için hangi enstrümanlarda çizim istediğinizi bilmek lazim. Mesela bist ve viop istiyorsanız mecburen ücretli programlara ihtiyacınız var. Ideal, matriks, forex vb. Bu işleri mobilde yaparım derseniz ideal fn en iyisidir. Canli fiyat lazim degil gecikmeli fiyatta olur zaten günlük grafiklere bakarim derseniz tradingview, netdania, Investing vb var. Crypto ise beklentiniz hem kendi borsalarin programları var hem de tradingview, investing vb var. Forex islemi yaparim derseniz en yaygın tradestation ve meta trader en yaygın olanlarıdir.

Adler
    Adler
    Üye
    Konu Sahibi
    Rütbe Yengeç Image Icon
    Yengeç

Teşekkür ederim. Aslında Kripto için metatrader tarzı bir şey arıyorum.

Adler
    Adler
    Üye
    Konu Sahibi
    Rütbe Yengeç Image Icon
    Yengeç

Investing.com hoşuma gidiyor.

Anonim
    Rütbe Plankton Image Icon
    Plankton

tradingview programı işinizi görecektir. Mobil uygulaması da var.

Rexus
    Rexus
    Üye
    Rütbe Yengeç Image Icon
    Yengeç

Mobilde biraz kanser etsede tradingview candır.

ozkan_35
    ozkan_35
    Üye
    Rütbe Ahtapot Image Icon
    Ahtapot

Tabtrader kullanin androidde super 😉

Apotheosis
    Apotheosis
    Üye
    Rütbe Yunus Image Icon
    Yunus

Tradingview bence gayet basit ve kullanışlı. Kullandığınız telefonun ekran büyüklüğü de önemli bi faktör oluyor trend çizimlerinde 🙂

8 yazı görüntüleniyor - 1 ile 8 arası (toplam 8)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamiyle eğitim ve takip maksatlıdır. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mal durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
error: Uyarı: Korumalı içerik!

Üye girişi yaparak ders ve kurs takibi yapabilir, sınavlardan faydalanabilir, Akademiyi tüm fonksiyonlarıyla kullanabilirsiniz.

Ayrıca forumda paylaşımda bulunabilir, trail stop loss botunu kullanabilir ve yine daha bir çok olanaktan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.